Kobalto ERP

CLUB ESCOLA PIRAG.POIO- CONSERVAS PESCAMAR

Domicilio

NAVE DEPORTES NAUTICOSMUELLE A CANTEIRA


Localidad

POIO


Teléfono

629057889


E-Mail

piraguismopoio@yahoo.es


Web

wwwpiraguismopoio.es

Técnico / Entrenador

GONZALEZ VICENTE Diego

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #: 629 61 23 49
Técnico / Entrenador

ALLER FERNANDEZ Julio

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #: 625 59 01 36
Técnica / Entrenadora

SIEIRO BARREIRO Carla

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail:
  • Tfno #: 646 21 85 49

Licencias Deportistas Nacional Anual

Licencias Deportistas Autonómico Anual

PalistaCategoría
1
  • ABILLEIRA LAMELA IriaBENJAMIN-A Perfil
    2
  • ABILLEIRA LAMELA MarcosCADETE B Perfil
    3
  • ALLER FERNANDEZ JulioVeterano 45-49 Perfil
    4
  • ALLER GIL XianBENJAMIN-A Perfil
    5
  • ALMEDA PEREZ AlejandraALEVIN-A Perfil
    6
  • ALMEDA PEREZ HugoPREBENJAMIN Perfil
    7
  • BATISTA SARTIER TiagoCADETE B Perfil
    8
  • BERMEJO GARCIA ManuelPREBENJAMIN Perfil
    9
  • BRAÑA RIAL DanielaINFA-A Perfil
    10
  • BRAÑA RIAL NicolasCADETE A Perfil
    11
  • BUGALLO FUENTES AnaVeterano 60-64 Perfil
    12
  • CALDAS IGLESIAS IsmaelCADETE B Perfil
    13
  • CARBALLA PEREZ YerayJUVENIL Perfil
    14
  • CASAL BARCALA FranciscoCADETE A Perfil
    15
  • CASTELLANO PEREIRA NairaINFA-B Perfil
    16
  • CASTRO MARTINEZ LuciaALEVIN-A Perfil
    17
  • CIDRÁS AGUETE MorganALEVIN-A Perfil
    18
  • DA COSTA GRAÑA AlbertoBENJAMIN-A Perfil
    19
  • DA COSTA GRAÑA JuanINFA-A Perfil
    20
  • DA COSTA GRAÑA PedroALEVIN-A Perfil
    21
  • DIEZ PARRA MiguelINFA-B Perfil
    22
  • DURAN SERANTES SimonALEVIN-B Perfil
    23
  • EIRIS MORENO LeoALEVIN-B Perfil
    24
  • EIRIS MORENO MarcoALEVIN-A Perfil
    25
  • FERNANDEZ RODRIGUEZ ArtaiALEVIN-A Perfil
    26
  • FUEGO LOPEZ AngelSUB-23 Perfil
    27
  • FUENTES ABAL RubenCADETE B Perfil
    28
  • GARCIA BARCIA MiguelALEVIN-A Perfil
    29
  • GARCIA MIGUEZ DiegoALEVIN-B Perfil
    30
  • GOMEZ BUGALLO IreneCADETE A Perfil
    31
  • GOMEZ RODRIGUEZ AlejandroCADETE B Perfil
    32
  • GONDAR ALVARIÑAS MartiÑoJUVENIL Perfil
    33
  • GONZALEZ VICENTE DiegoVeterano 50-54 Perfil
    34
  • GUERRA TORRES DavidJUVENIL Perfil
    35
  • IGLESIAS GARCIA DavidALEVIN-B Perfil
    36
  • LINO PORTABALES HugoINFA-B Perfil
    37
  • LOPEZ GOMEZ YerayCADETE B Perfil
    38
  • LOPEZ GONZALEZ AdrianCADETE B Perfil
    39
  • LOPEZ GONZALEZ MiguelCADETE A Perfil
    40
  • LORENZO COUTO AlbertoSUB-23 Perfil
    41
  • MARTINEZ REDONDO XaimeVeterano 35-39 Perfil
    42
  • MATHIEU GONZALEZ OscarCADETE B Perfil
    43
  • MATOS PEREIRA AntonSUB-23 Perfil
    44
  • MONTOTO VAZQUEZ JesusSENIOR Perfil
    45
  • MUIÑOS MARTINEZ CibranALEVIN-B Perfil
    46
  • MUIÑOS MARTINEZ Ines fatimaALEVIN-B Perfil
    47
  • NOVAS BONET DavidSENIOR Perfil
    48
  • NOYA PADIN IsabelSENIOR Perfil
    49
  • NUÑEZ GONZALEZ Maria carolinaINFA-B Perfil
    50
  • OLIVEIRA OTERO ValeriaJUVENIL Perfil
    51
  • PAZ ABOLLO EnzoPREBENJAMIN Perfil
    52
  • PAZ ABOLLO IkerALEVIN-A Perfil
    53
  • PAZOS MAQUIEIRA AdrianSENIOR Perfil
    54
  • PEÑA GIL Maria isabelVeterano 60-64 Perfil
    55
  • PERDOMO BARRAN Gaspar andresCADETE A Perfil
    56
  • PEREZ BUSTO JulenJUVENIL Perfil
    57
  • PIÑEIRO CHAPELA PabloVeterano 70-74 Perfil
    58
  • PIÑEIRO PEREZ XoelALEVIN-B Perfil
    59
  • POSE BUSTO AdrianSENIOR Perfil
    60
  • QUINTAS VAZQUEZ AlvaroINFA-B Perfil
    61
  • QUINTAS VAZQUEZ GermanCADETE A Perfil
    62
  • QUINTILLAN QUINTILLAN DarioCADETE B Perfil
    63
  • REY RODRIGUEZ ManuelCADETE B Perfil
    64
  • RODRIGUEZ GARCIA AlbertoSENIOR Perfil
    65
  • RODRIGUEZ REQUEJO Alba mariaJUVENIL Perfil
    66
  • RODRIGUEZ REQUEJO PabloSUB-23 Perfil
    67
  • RUANO MARTINEZ Adriana noeliaALEVIN-A Perfil
    68
  • SABARIS CASALDERREY MatiasALEVIN-A Perfil
    69
  • SEÑORANS GONZALEZ Maria del pilarVeterano 45-49 Perfil
    70
  • SIEIRO BARREIRO AdrianSENIOR Perfil
    71
  • SIEIRO BARREIRO CarlaSENIOR Perfil
    72
  • SOTO GARCIA DiegoSUB-23 Perfil
    73
  • TILVE SEÑORANS AitorALEVIN-B Perfil
    74
  • TILVE SEÑORANS IriaCADETE A Perfil
    75
  • VALLEJO ESPERON SergioSENIOR Perfil
    76
  • VARELA FERNANDEZ IkerCADETE B Perfil
    77
  • VAZQUEZ VAZQUEZ MarioVeterano 40-44 Perfil
    78
  • YAÑEZ LINO MateoALEVIN-B Perfil
    TemporadaRegataClasificación
    2022
    2022-10-15
    Cto Galego Kayak de Mar-VI Com.Liga Galega K.Mar-Miño (A Coruña)2022
    Miño
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-10-08
    REGATA AMIGABLE DESCENSO DO SOR 2022
    Concello de Mañon
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-25
    VI Compet.Circuito Pirag .AT Deputacion da Coruña 2022
    As Pontes
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-25
    VI Competicion Provincial Copa Diputacion Ourense 2022
    Ourense
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-25
    VI Competición Liga Provincial Copa Diputacion Lugo 2022
    Foz
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-25
    VI Competición Liga Galega Promocion Slalom 2022
    Mondariz
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-24
    Campeonato Galego Xunta Galicia K2 Alev/Benx/Prebenx
    Quiroga
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-18
    Ocean Race Cidade da Coruña K-Mar-2022
    A Coruña
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-17
    LI Descenso Internacional Rio Miño-Tui
    Rio MIño-Tui
    Trofeo Regata 37
    CADETE MASCULINA 36
    JUNIOR MASCULINA 23
    SENIOR MASCULINA 38
    MASTER MASCULINA 36
    CADETE FEMENINA 37
    JUNIOR FEMENINA 29
    SENIOR FEMENINA 29
    MASTER FEMENINA 30
    2022
    2022-09-17
    V Competición Liga Provincial Copa Diputacion Lugo 2022
    Saamasas-Lugo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-11
    III Copa Galega Novas Promesas Slalom-2022
    Arbo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-11
    Campeonato Galego Slalom Olimpico Xunta de Galicia 2022
    Arbo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-11
    II Trofeo Internacional Xacobeo Cadetes 2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-11
    II Trofeo Internacional Xacobeo 2022-Rio Lerez
    Rio Lerez
    Trofeo Regata 34
    CLASIFCIACION CLUBS INFANTIL MASCULINA 19
    CLASIFICACION CLUBS INFANTIL FEMENINA 28
    CLASIFICACION CLUBS ALEV/BENX/PREBENX 26
    CLUBS PROVINCIAL PONTEVEDRA 15
    2022
    2022-09-10
    LIV Descenso Internacional Rio Sil
    O Barco de Valdeorras
    Trofeo Regata 14
    CADETE MASCULINA 9
    JUNIOR MASCULINA 6
    SENIOR MASCULINA 22
    MASTER MASCULINA 21
    CADETE FEMENINA 21
    JUNIOR FEMENINA 20
    SENIOR FEMENINA 20
    MASTER FEMENINA 20
    2022
    2022-09-04
    IV Comp. Liga Galega Kayak de Mar-Trofeo Intern.Concello Vigo-2022
    Vigo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-04
    V Competicion Provincial Copa Diputacion Ourense 2022
    A Rua
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-03
    Cto Galego Preb/Benx/Alev 2022-VI Reg.Lig.Prov.Depoescolas
    O Grove
    Trofeo Regata 29
    CLASIFICACION VI PROV.PONTEVEDRA-DEPOESCOLAS 16
    2022
    2022-08-27
    LV Baixada Internacional do Eume-27/08/2022
    Pontedeume
    Trofeo Regata 8
    SENIOR MASCULINO 12
    SENIOR FEMENINA 24
    JUVENIL MASCULINO 2
    JUVENIL FEMENINO 23
    CADETE FEMENINO 8
    CADETE MASCULINO 23
    MASTER MASCULINO 23
    MASTER FEMENINO 23
    CLASIF. CLUBS BAIXADA INTERN. DO EUME 2022 8
    2022
    2022-08-21
    II Descenso Internacional Ourense Provincia Termal 2022
    Ourense
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-20
    V Regata Liga Provincial Pontevedra 2022-Illa Arousa
    Illa de Arousa
    Trofeo Regata 15
    2022
    2022-08-20
    IV Competicion Provincial Copa Diputacion Ourense 2022
    Allariz
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-15
    IV Competición Liga Provincial Copa Diputacion Lugo 2022
    Viveiro
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-15
    IV Regata Liga Provincial Pontevedra 2022-Catoira
    Catoira
    Trofeo Regata 13
    2022
    2022-08-13
    V Competición Liga Galega Promocion Slalom 2022
    Dumbria
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-13
    XXVIII Descenso Internacional Rio Umia-Cto Galego Rios/Trav- 2022
    Ribadumia
    Trofeo Regata 26
    CADETE MASCULINA 6
    JUNIOR MASCULINA 10
    SENIOR MASCULINA 39
    MASTER MASCULINA 32
    CADETE FEMENINA 38
    JUNIOR FEMENINA 40
    SENIOR FEMENINA 31
    MASTER FEMENINA 31
    2022
    2022-08-07
    III Competicion Liga Galega Kayak de Mar-Copa Galicia K.Mar-2022
    Cabanas
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-07
    Copa Galicia Kayak Mar Infantil 2022
    Cabanas
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-06
    V Compet.Circuito Pirag .AT Deputacion da Coruña 2022
    Ames
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-25
    III Regata Liga Provincial Pontevedra 2022 (Infantiles Amistosa)
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata 9
    2022
    2022-07-24
    IV Competición Liga Galega Promocion Slalom 2022
    Monforte de Lemos
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-23
    IV Compet.Circuito Pirag .AT Deputacion da Coruña 2022
    Outes
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-23
    III Competición Liga Provincial Copa Diputacion Lugo 2022
    San Ciprian
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-23
    II Competicion Provincial Copa Diputacion Ourense 2022
    Castrelo de Miño
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-10
    Cto Galego Pista Xunta de Galicia Cadete
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata 8
    CADETE MASCULINA 3
    CADETE FEMENINA 13
    2022
    2022-07-10
    III Competición Liga Galega Promocion Slalom 2022
    O Rosal
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-09
    Cto Galego Pista Xunta de Galicia Infantil 2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata 34
    INFANTIL MASCULINA 25
    INFANTIL FEMENINA 34
    2022
    2022-07-03
    I Competicion Provincial Copa Diputacion Ourense 2022
    Muiños
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-02
    LX Travesia Internacional Ria de Foz 2022
    Foz
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-02
    II Regata Liga Galega Kayak de Mar-Copa España-Vigo
    Vigo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-06-25
    I Trofeo Concello de Outes 2022
    Outes-Pontenafonso
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-06-19
    Cto Galego Pista Senior Xunta de Galicia 2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    CLUBS SENIOR MASCULINA 7
    CLUBS SENIOR FEMENINA 8
    2022
    2022-06-18
    Cto Galego Pista Junior Xunta de Galicia 2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    JUNIOR MASCULINA 16
    JUNIOR FEMENINA 5
    2022
    2022-06-12
    LIII Descenso Internacional Miño de Ourense 2022
    Rio Miño
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-06-11
    II Regata Liga Provincial Pontevedra ( Infantiles Amistosa)-2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata 17
    2022
    2022-06-05
    II Competición Liga Provincial Copa Diputacion Lugo 2022
    Ribadeo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-06-05
    III Compet.Circuito Pirag .AT Deputacion da Coruña 2022
    Betanzos
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-06-04
    LXV Descenso Internacional Miño de Lugo 2022
    Rio Miño
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-29
    II Competición Copa Galega Promocion Slalom 2022
    A Freixa
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-28
    Campeonato España Media Maraton (Inscrip.RFEP)-2022
    Embalse de Muiños
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-22
    I Competición Liga Provincial de Lugo 2022
    Portomarin
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-21
    APLAZADA¡¡¡¡¡Cto Galego Inverno Xunta Galicia K4/C4 Cadete/Infantil-IV Regata Liga Gal.Infantiles-2022
    Taboada: AVISO URG:.- Aplazada falta agua
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-17
    I Competición Liga Provincial Pontevedra 2022
    Embalse Verducido
    Trofeo Regata 17
    2022
    2022-05-17
    II Competición Circuito Piraguismo AT Deputacion Coruña 2022
    Boiro
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-14
    Copa España Jov. Promesas Cadete-2022 (Inscrip. RFEP)
    Embalse Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-13
    GOLD RIVER RACE 2022 (Amistosa)
    Lugo a Salvaterra de Miño
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-07
    II Copa España Sprint Olimpico Emb.Equipo 2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-01
    II Torneo Liga Galega Kayak Polo 5x5
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-04-30
    III Regata Liga Galega Infantiles 2022
    Embalse Verducido
    Trofeo Regata 33
    HOME INFANTIL 24
    MULLER INFANTIL 33
    2022
    2022-04-24
    I Regata do I Circuito Piraguismo AT Deputacion da Coruña 2022
    Naron
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-04-23
    I Copa EspañaSprint Olimpico K1/C1-2022
    Embalse Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-04-10
    I Regata Pista Eurorrexion Galicia-Norte Portugal 2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata 11
    2022
    2022-04-09
    Cto Galego Inverno Xunta Galicia K2/C2 Cad/Inf-2022
    Muiños
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-03-27
    III Competición Liga Galega Slalom Olímpico-2022
    Covas-Portugal
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-03-27
    Campeonato Galego Novas Promesas Slalom-2022
    Covas
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-03-27
    Cto Galego Invierno Xunta de Galicia Cadete/Infantil-Muiños-2022
    Muiños
    Trofeo Regata 25
    CADETE MASCULINA 2
    CADETE FEMENINA 15
    INFANTIL MASCULINA 23
    INFANTIL FEMENINA 41
    2022
    2022-03-26
    Cto Galego Inverno Xunta de Galicia Emb. Equipo Vet/Sen/Jun 2022
    Barbantes
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-03-20
    I Competición Liga Galega Promocion Slalom 2022
    Tomiño
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-02-26
    Campeonato de Invierno Xunta de Galicia Vet/Sen/Jun-2022
    Castrelo de Miño
    Trofeo Regata 17
    JUNIOR MASCULINA 15
    SENIOR MASCULINA 14
    VETERANO MASCULINA 39
    JUNIOR FEMENINA 2
    SENIOR FEMENINA 11
    VETERANA FEMENINA 23
    2022
    2022-02-19
    I Competicion Liga Galega Kayak de Mar-Rianxo 2022
    Rianxo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-01-22
    II Competición Liga Galega Slalom Olímpico-2022
    Covas-Portugal
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-01-02
    I Competición Liga Galega Slalom Olimpico 2022
    Mondariz
    Trofeo Regata --
    2022
    2021-12-18
    Trofeo Internacional Rias Baixas 2021
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata 11
    2022
    2021-12-05
    IV Regata Internacional A Lanzada Ocean Race (Amistosa)
    A Lanzada-Portonovo
    Trofeo Regata --
    TemporadaRegataOroPlataBronceTotal
    2022
    17/09/2022
    LI Descenso Internacional Rio Miño-Tui
    Rio MIño-Tui
    1001
    2022
    10/09/2022
    LIV Descenso Internacional Rio Sil
    O Barco de Valdeorras
    5218
    2022
    27/08/2022
    LV Baixada Internacional do Eume-27/08/2022
    Pontedeume
    2237
    2022
    13/08/2022
    XXVIII Descenso Internacional Rio Umia-Cto Galego Rios/Trav- 2022
    Ribadumia
    1023
    2022
    25/07/2022
    III Regata Liga Provincial Pontevedra 2022 (Infantiles Amistosa)
    Embalse de Verducido
    0011
    2022
    10/07/2022
    Cto Galego Pista Xunta de Galicia Cadete
    Embalse de Verducido
    2103
    2022
    19/06/2022
    Cto Galego Pista Senior Xunta de Galicia 2022
    Embalse de Verducido
    4105
    2022
    18/06/2022
    Cto Galego Pista Junior Xunta de Galicia 2022
    Embalse de Verducido
    3104
    2022
    10/04/2022
    I Regata Pista Eurorrexion Galicia-Norte Portugal 2022
    Embalse de Verducido
    5117
    2022
    27/03/2022
    Cto Galego Invierno Xunta de Galicia Cadete/Infantil-Muiños-2022
    Muiños
    0202
    2022
    26/02/2022
    Campeonato de Invierno Xunta de Galicia Vet/Sen/Jun-2022
    Castrelo de Miño
    1113
    2022
    18/12/2021
    Trofeo Internacional Rias Baixas 2021
    Embalse de Verducido
    1214
    Desarrollos para Internet   Prodain.com