Kobalto ERP

CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES

Domicilio

ENCORO DA RIVEIRA


Localidad

AS PONTES DE GARCÍA RODRIGUEZ


Teléfono

675952287


E-Mail

xuvenil@gmail.com


Web

xuvenil.com

Técnico / Entrenador

ALEN CAL Jesus

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail: jesusalencal@gmail.com
  • Tfno #: 665600765
Técnico / Entrenador

POLO CAMPELLO Antonio

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail: apc313@gmail.com
  • Tfno #: 629975627
Técnico / Entrenador

GANCEDO HERRERAS Ernesto

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #: 659 21 63 10
Técnica / Entrenadora

FERNANDEZ PITA Ada

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail:
  • Tfno #: 686 47 66 26
Técnica / Entrenadora

DURAN IGLESIAS Celia

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail:
  • Tfno #: 651 50 22 92

Licencias Deportistas Nacional Anual

Licencias Deportistas Autonómico Anual

PalistaCategoría
1
  • ALEN BELLAS CarmenINFA-A Perfil
    2
  • ALEN CAL JesusVeterano 60-64 Perfil
    3
  • ALONSO BERMUDEZ XoelINFA-B Perfil
    4
  • BARRO MARTÍNEZ AlejandroPREBENJAMIN Perfil
    5
  • BARRO MARTÍNEZ DanielaPREBENJAMIN Perfil
    6
  • BENITO GARCÍA LaraBENJAMIN-B Perfil
    7
  • BENITO GARCÍA LeoALEVIN-A Perfil
    8
  • CABARCOS BELLO AdriÁnALEVIN-A Perfil
    9
  • CASCUDO MONTES XaloALEVIN-A Perfil
    10
  • CENDÁN CAAVEIRO TuÁnALEVIN-B Perfil
    11
  • CORRAL FERNÁNDEZ PabloPREBENJAMIN Perfil
    12
  • CUPEIRO TEMBRÁS MarioINFA-B Perfil
    13
  • CUPEIRO TEMBRÁS NoaCADETE B Perfil
    14
  • DOMINGUEZ LOPEZ InesJUVENIL Perfil
    15
  • DURAN IGLESIAS CeliaJUVENIL Perfil
    16
  • FERNANDEZ PITA AdaJUVENIL Perfil
    17
  • FERREIRA CASANOVA Jose manuelVeterano 45-49 Perfil
    18
  • FERRO FRANCO DanielALEVIN-B Perfil
    19
  • FILGUEIRA FERNANDEZ AdrianINFA-B Perfil
    20
  • FILGUEIRA FERNÁNDEZ JavierPREBENJAMIN Perfil
    21
  • FILGUEIRAS CORRALES TrianaPREBENJAMIN Perfil
    22
  • FRANCO REGO DavidINFA-A Perfil
    23
  • FRANCO REGO PabloALEVIN-B Perfil
    24
  • FUENTE VIVEIRO Pedro de laALEVIN-A Perfil
    25
  • FUENTES MEIZOSO MarioINFA-B Perfil
    26
  • GABEIRAS CARBALLEIRA Francisco javierJUVENIL Perfil
    27
  • GABEIRAS CARBALLEIRA MarioALEVIN-A Perfil
    28
  • GANCEDO HERRERAS ErnestoVeterano 45-49 Perfil
    29
  • GARCIA BELLAS AntonJUVENIL Perfil
    30
  • GARCIA BELLAS Jose manuelVeterano 50-54 Perfil
    31
  • GARCIA CASTRO DavidJUVENIL Perfil
    32
  • GARCÍA PAZ MartinaBENJAMIN-A Perfil
    33
  • GARCIA PAZ XaloCADETE B Perfil
    34
  • GARCIA PICO AntiaINFA-A Perfil
    35
  • GIZ CARBALLA NoaCADETE B Perfil
    36
  • LOPEZ CAAVEIRO LucasJUVENIL Perfil
    37
  • LÓPEZ DOPICO XosBENJAMIN-B Perfil
    38
  • LÓPEZ VILABOY AitanaINFA-B Perfil
    39
  • LÓPEZ VILABOY NoaBENJAMIN-B Perfil
    40
  • MASEDA VILABOY DavidINFA-B Perfil
    41
  • MASEDA VILABOY DiegoBENJAMIN-B Perfil
    42
  • MENENDEZ PRADO TomasINFA-A Perfil
    43
  • PAZ ALVARIÑO AdrianVeterano 35-39 Perfil
    44
  • PAZ MACEIRA AnxoALEVIN-B Perfil
    45
  • PEDREIRA CARNEIRO CarlosVeterano 40-44 Perfil
    46
  • PENA ANTÓN FernÁn nicolauINFA-A Perfil
    47
  • PENA ANTÓN XandreBENJAMIN-A Perfil
    48
  • PENABAD GALDO OmarINFA-B Perfil
    49
  • PENABAD GALDO UnaiPREBENJAMIN Perfil
    50
  • PEÓN VIVEIRO CarmenALEVIN-A Perfil
    51
  • PEÓN VIVEIRO SergioPREBENJAMIN Perfil
    52
  • PÉREZ MEIZOSO XoelINFA-B Perfil
    53
  • PICO LOPEZ Jose angelVeterano 40-44 Perfil
    54
  • POLO CAMPELLO AntonioVeterano 45-49 Perfil
    55
  • PRIETO PENA DavidINFA-A Perfil
    56
  • PRIETO PERMUY EnÓsALEVIN-B Perfil
    57
  • ROCHE SERRANO InÉsJUVENIL Perfil
    58
  • RODRIGUEZ CLAVER BrunoVeterano 40-44 Perfil
    59
  • ROMERO VALLE XaloALEVIN-A Perfil
    60
  • TIMIRAOS MARTÍNEZ MiguelVeterano 40-44 Perfil
    61
  • TIMIRAOS PICO XoelALEVIN-B Perfil
    62
  • TOJEIRO ASENJO BrunoINFA-B Perfil
    63
  • VISPALIA DIAZ PabloJUVENIL Perfil
    TemporadaRegataClasificación
    2022
    2022-10-15
    Cto Galego Kayak de Mar-VI Com.Liga Galega K.Mar-Miño (A Coruña)2022
    Miño
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-10-08
    REGATA AMIGABLE DESCENSO DO SOR 2022
    Concello de Mañon
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-25
    VI Compet.Circuito Pirag .AT Deputacion da Coruña 2022
    As Pontes
    Trofeo Regata 9
    2022
    2022-09-25
    VI Competicion Provincial Copa Diputacion Ourense 2022
    Ourense
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-25
    VI Competición Liga Provincial Copa Diputacion Lugo 2022
    Foz
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-25
    VI Competición Liga Galega Promocion Slalom 2022
    Mondariz
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-24
    Campeonato Galego Xunta Galicia K2 Alev/Benx/Prebenx
    Quiroga
    Trofeo Regata 16
    METACATEGORIAS 16
    2022
    2022-09-18
    Ocean Race Cidade da Coruña K-Mar-2022
    A Coruña
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-17
    LI Descenso Internacional Rio Miño-Tui
    Rio MIño-Tui
    Trofeo Regata 26
    CADETE MASCULINA 29
    JUNIOR MASCULINA 34
    SENIOR MASCULINA 33
    MASTER MASCULINA 7
    CADETE FEMENINA 27
    JUNIOR FEMENINA 39
    SENIOR FEMENINA 32
    MASTER FEMENINA 31
    2022
    2022-09-17
    V Competición Liga Provincial Copa Diputacion Lugo 2022
    Saamasas-Lugo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-11
    III Copa Galega Novas Promesas Slalom-2022
    Arbo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-11
    Campeonato Galego Slalom Olimpico Xunta de Galicia 2022
    Arbo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-11
    II Trofeo Internacional Xacobeo Cadetes 2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-11
    II Trofeo Internacional Xacobeo 2022-Rio Lerez
    Rio Lerez
    Trofeo Regata 35
    CLASIFCIACION CLUBS INFANTIL MASCULINA 18
    CLASIFICACION CLUBS INFANTIL FEMENINA 22
    CLASIFICACION CLUBS ALEV/BENX/PREBENX 34
    2022
    2022-09-10
    LIV Descenso Internacional Rio Sil
    O Barco de Valdeorras
    Trofeo Regata 23
    CADETE MASCULINA 11
    JUNIOR MASCULINA 12
    SENIOR MASCULINA 13
    MASTER MASCULINA 10
    CADETE FEMENINA 7
    JUNIOR FEMENINA 1
    SENIOR FEMENINA 3
    MASTER FEMENINA 1
    2022
    2022-09-04
    IV Comp. Liga Galega Kayak de Mar-Trofeo Intern.Concello Vigo-2022
    Vigo
    Trofeo Regata 17
    CLASIFICACION MIXTA 13
    CLASIFICACION MASCULINA 16
    CLASIFICACION FEMENINA 14
    2022
    2022-09-04
    V Competicion Provincial Copa Diputacion Ourense 2022
    A Rua
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-03
    Cto Galego Preb/Benx/Alev 2022-VI Reg.Lig.Prov.Depoescolas
    O Grove
    Trofeo Regata 25
    2022
    2022-08-27
    LV Baixada Internacional do Eume-27/08/2022
    Pontedeume
    Trofeo Regata 20
    SENIOR MASCULINO 26
    SENIOR FEMENINA 15
    JUVENIL MASCULINO 11
    JUVENIL FEMENINO 13
    CADETE FEMENINO 17
    CADETE MASCULINO 10
    MASTER MASCULINO 10
    MASTER FEMENINO 11
    CLASIF. CLUBS BAIXADA INTERN. DO EUME 2022 19
    2022
    2022-08-21
    II Descenso Internacional Ourense Provincia Termal 2022
    Ourense
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-20
    V Regata Liga Provincial Pontevedra 2022-Illa Arousa
    Illa de Arousa
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-20
    IV Competicion Provincial Copa Diputacion Ourense 2022
    Allariz
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-15
    IV Competición Liga Provincial Copa Diputacion Lugo 2022
    Viveiro
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-15
    IV Regata Liga Provincial Pontevedra 2022-Catoira
    Catoira
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-13
    V Competición Liga Galega Promocion Slalom 2022
    Dumbria
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-13
    XXVIII Descenso Internacional Rio Umia-Cto Galego Rios/Trav- 2022
    Ribadumia
    Trofeo Regata 21
    CADETE MASCULINA 35
    JUNIOR MASCULINA 11
    SENIOR MASCULINA 35
    MASTER MASCULINA 11
    CADETE FEMENINA 19
    JUNIOR FEMENINA 3
    SENIOR FEMENINA 24
    MASTER FEMENINA 14
    2022
    2022-08-07
    III Competicion Liga Galega Kayak de Mar-Copa Galicia K.Mar-2022
    Cabanas
    Trofeo Regata 21
    CLASIFICACION MASCULINA 21
    CLASIFICACION FEMENINA 17
    CLASIFICACION MIXTA 14
    2022
    2022-08-07
    Copa Galicia Kayak Mar Infantil 2022
    Cabanas
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-06
    V Compet.Circuito Pirag .AT Deputacion da Coruña 2022
    Ames
    Trofeo Regata 9
    2022
    2022-07-25
    III Regata Liga Provincial Pontevedra 2022 (Infantiles Amistosa)
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-24
    IV Competición Liga Galega Promocion Slalom 2022
    Monforte de Lemos
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-23
    IV Compet.Circuito Pirag .AT Deputacion da Coruña 2022
    Outes
    Trofeo Regata 8
    2022
    2022-07-23
    III Competición Liga Provincial Copa Diputacion Lugo 2022
    San Ciprian
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-23
    II Competicion Provincial Copa Diputacion Ourense 2022
    Castrelo de Miño
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-10
    Cto Galego Pista Xunta de Galicia Cadete
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-10
    III Competición Liga Galega Promocion Slalom 2022
    O Rosal
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-09
    Cto Galego Pista Xunta de Galicia Infantil 2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata 26
    INFANTIL MASCULINA 30
    INFANTIL FEMENINA 18
    2022
    2022-07-03
    I Competicion Provincial Copa Diputacion Ourense 2022
    Muiños
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-07-02
    LX Travesia Internacional Ria de Foz 2022
    Foz
    Trofeo Regata 6
    CADETE MASCULINA 22
    JUNIOR MASCULINA 3
    SENIOR MASCULINA 27
    MASTER MASCULINA 3
    CADETE FEMENINA 20
    JUNIOR FEMENINA 3
    SENIOR FEMENINA 18
    MASTER FEMENINA 17
    2022
    2022-07-02
    II Regata Liga Galega Kayak de Mar-Copa España-Vigo
    Vigo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-06-25
    I Trofeo Concello de Outes 2022
    Outes-Pontenafonso
    Trofeo Regata 7
    JUNIOR MASCULINA 9
    SENIOR MASCULINA 26
    MASTER MASCULINA 5
    JUNIOR FEMENINA 5
    SENIOR FEMENINA 19
    MASTER FEMENINA 7
    2022
    2022-06-19
    Cto Galego Pista Senior Xunta de Galicia 2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-06-18
    Cto Galego Pista Junior Xunta de Galicia 2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    JUNIOR MASCULINA 18
    JUNIOR FEMENINA 3
    2022
    2022-06-12
    LIII Descenso Internacional Miño de Ourense 2022
    Rio Miño
    Trofeo Regata 18
    SENIOR MASCULINA 31
    JUNIOR MASCULINA 5
    MASTER MASCULINA 11
    CADETE MASCULINA 17
    CADETE FEMENINA 24
    JUNIOR FEMENINA 1
    SENIOR FEMENINA 20
    MASTER FEMENINA 18
    2022
    2022-06-11
    II Regata Liga Provincial Pontevedra ( Infantiles Amistosa)-2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-06-05
    II Competición Liga Provincial Copa Diputacion Lugo 2022
    Ribadeo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-06-05
    III Compet.Circuito Pirag .AT Deputacion da Coruña 2022
    Betanzos
    Trofeo Regata 8
    2022
    2022-06-04
    LXV Descenso Internacional Miño de Lugo 2022
    Rio Miño
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-29
    II Competición Copa Galega Promocion Slalom 2022
    A Freixa
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-28
    Campeonato España Media Maraton (Inscrip.RFEP)-2022
    Embalse de Muiños
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-22
    I Competición Liga Provincial de Lugo 2022
    Portomarin
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-21
    APLAZADA¡¡¡¡¡Cto Galego Inverno Xunta Galicia K4/C4 Cadete/Infantil-IV Regata Liga Gal.Infantiles-2022
    Taboada: AVISO URG:.- Aplazada falta agua
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-17
    I Competición Liga Provincial Pontevedra 2022
    Embalse Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-17
    II Competición Circuito Piraguismo AT Deputacion Coruña 2022
    Boiro
    Trofeo Regata 8
    2022
    2022-05-14
    Copa España Jov. Promesas Cadete-2022 (Inscrip. RFEP)
    Embalse Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-13
    GOLD RIVER RACE 2022 (Amistosa)
    Lugo a Salvaterra de Miño
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-07
    II Copa España Sprint Olimpico Emb.Equipo 2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-01
    II Torneo Liga Galega Kayak Polo 5x5
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-04-30
    III Regata Liga Galega Infantiles 2022
    Embalse Verducido
    Trofeo Regata 22
    HOME INFANTIL 19
    MULLER INFANTIL 24
    2022
    2022-04-24
    I Regata do I Circuito Piraguismo AT Deputacion da Coruña 2022
    Naron
    Trofeo Regata 8
    2022
    2022-04-23
    I Copa EspañaSprint Olimpico K1/C1-2022
    Embalse Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-04-10
    I Regata Pista Eurorrexion Galicia-Norte Portugal 2022
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-04-09
    Cto Galego Inverno Xunta Galicia K2/C2 Cad/Inf-2022
    Muiños
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-03-27
    III Competición Liga Galega Slalom Olímpico-2022
    Covas-Portugal
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-03-27
    Campeonato Galego Novas Promesas Slalom-2022
    Covas
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-03-27
    Cto Galego Invierno Xunta de Galicia Cadete/Infantil-Muiños-2022
    Muiños
    Trofeo Regata 30
    CADETE MASCULINA 38
    CADETE FEMENINA 35
    INFANTIL MASCULINA 26
    INFANTIL FEMENINA 22
    2022
    2022-03-26
    Cto Galego Inverno Xunta de Galicia Emb. Equipo Vet/Sen/Jun 2022
    Barbantes
    Trofeo Regata 19
    SENIOR MASCULINA 26
    SENIOR FEMENINA 18
    JUNIOR MASCULINA 11
    JUNIOR FEMENINA 2
    VETERANO MASCULINO 14
    VETERANA FEMENINA 15
    2022
    2022-03-20
    I Competición Liga Galega Promocion Slalom 2022
    Tomiño
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-02-26
    Campeonato de Invierno Xunta de Galicia Vet/Sen/Jun-2022
    Castrelo de Miño
    Trofeo Regata 22
    JUNIOR MASCULINA 17
    SENIOR MASCULINA 38
    VETERANO MASCULINA 16
    JUNIOR FEMENINA 3
    SENIOR FEMENINA 34
    VETERANA FEMENINA 21
    2022
    2022-02-19
    I Competicion Liga Galega Kayak de Mar-Rianxo 2022
    Rianxo
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-01-22
    II Competición Liga Galega Slalom Olímpico-2022
    Covas-Portugal
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-01-02
    I Competición Liga Galega Slalom Olimpico 2022
    Mondariz
    Trofeo Regata --
    2022
    2021-12-18
    Trofeo Internacional Rias Baixas 2021
    Embalse de Verducido
    Trofeo Regata 18
    2022
    2021-12-05
    IV Regata Internacional A Lanzada Ocean Race (Amistosa)
    A Lanzada-Portonovo
    Trofeo Regata --
    Desarrollos para Internet   Prodain.com