Kobalto ERP
FERNANDEZ PITA Ada

FERNANDEZ PITA Ada

JUVENIL
Club

CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES


Edad

17 Años


Especialidad

Temporada Regata Tripulación Puesto Marca Puntos
2022
26/03/2022
Cto Galego Inverno Xunta de Galicia Emb. Equipo Vet/Sen/Jun
Barbantes
MULLER JUVENIL K-2 5000
FERNANDEZ PITA ADA
DURAN IGLESIAS CELIA
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
20:23:14,7767
2022
26/02/2022
Campeonato de Invierno Xunta de Galicia Vet/Sen/Jun-2022
Castrelo de Mi
MULLER JUVENIL K-1 5000
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
1000:25:2656
2022
25/06/2022
I Trofeo Concello de Outes 2022
Outes-Pontenafonso
MULLER JUVENIL K-2 10000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
(DNF)retirado0
2021
21/08/2021
L Descenso Internacional do Mi?o de Tui
Rio Mi?o-Tui
MULLER CADETE K-2 14000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
601:22:07122
2021
17/07/2021
IV Trofeo Internacional Entre Pontes Cidade Pontevedra 2021
Rio Lerez
MULLER CADETE K-2 8000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
200:32:12134
2021
07/08/2021
XXVII Baixada Internacional do Rio Umia
Ribadumia
MULLER CADETE K-1 10000
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
300:51:5764
2021
04/09/2021
LIV Baixada do Rio Eume 2021
Pontedeume
MULLER CADETE K-1 7000
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
(DNF)retirado0
2021
05/06/2021
I Competición Liga Provincial de A Coruña
Rianxo
MULLER CADETE K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
10:15:50,17130
2021
05/09/2021
III Competici?n Liga Provincial de A Coru?a-As Pontes 2021
As Pontes
MULLER CADETE K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
10:19:32,60130
2021
03/04/2021
Campeonato Galego Inverno Xovenes Promesas 2021
Embalse de As Conchas-Mui
MULLER CADETE A K-1 5000
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
20:27:13,4567
2020
26/09/2020
Trofeo Internacional Entre Pontes Cidade de Pontevedra
Rio Lerez-Pontevedra
MULLER CADETE K-2 8000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
100:31:18140
2020
08/02/2020
Control 5000 metros-Regata Amigable Cabanas-08/02/2020
Esteiro do Rio Eume-Cabanas
MULLER CADETE K-1 5000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
5 (NP)0
2020
28/12/2019
V Trofeo Rias Baixas (Novas Promesas)-Embalse Verducido-28/1
Embalse de Verducido
MULLER CADETE K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
713
2020
15/08/2020
Descenso Internacional del Rio Mi?o-Tui
Tui
MULLER CADETE K-2 14000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
101:14:07140
2020
17/10/2020
26 Baixada Internacional Rio Umia-Cto Galego Rios
Ribadumia
MULLER CADETE K-2 10000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
200:50:52134
2020
26/07/2020
Campeonato Galego Novas Promesas K1/C1
Taboada
MULLER CADETE B K-1 5000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
100:26:5770
2020
18/07/2020
I Regata Liga Provincial A Coru
Mino
MULLER CADETE K-1 5000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
30:12:17,53124
2019
03/08/2019
III Regata Liga Provincial A Coru?a 2019-As Pontes
As Pontes
MULLER INFA-A K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
1260
2019
13/07/2019
II Regata Liga Provincial A Coru?a-Pontedeume
Pontedeume
MULLER INFA-A K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
1260
2019
28/09/2019
XXIV DESCENSO DO RIO SOR (Amistosa)-2019
Ribeiras do Sor-Barqueiro
MULLER INFA-A K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
20:9:40,8595
2019
24/08/2019
IV Regata Liga Provincial A Coru?a 2019-As Xubias
A Coru
MULLER INFA-A K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
10:19:49,34130
2019
01/05/2019
I Regata Liga Provincial A Coru?a-Betanzos
Betanzos
MULLER INFA-A K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
10:10:18,97260
2019
15/06/2019
Campeonato Galego Novas Promesas Emb.Equipo Cad/Inf
O Grove
MULLER INFA-A K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
10:15:55,20230
2019
08/09/2019
VI Regata Liga Galega Infantiles 2019
Vilanova de Arousa
MULLER INFA-A K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
30:15:58,23224
2019
11/05/2019
Campeonato Galego Infantiles 3000 m-Emb.Equipo
As Xubias
MULLER INFA-A K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
40:14:35,96222
2019
27/04/2019
Campeonato Galego Infantil K1/C1 3000 metros
San Ciprian
MULLER INFA-A K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
20:14:25,14227
2019
08/06/2019
Campeonato Galego Novas Promesas Cadete/Infantil K1/C1
Embalse de As Conchas-Mui
MULLER INFA-A K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
40:14:39,45222
2018
21/07/2018
Campeonato Galego Pista Infantil (Masculino/Femenino)-2018
Embalse de Verducido
MULLER INFA-B K-2 1000
FERNANDEZ PITA Ada
DOMINGUEZ LOPEZ Ines
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
600:05:15,73
+00:00:00,00
28
2018
21/07/2018
Campeonato Galego Pista Infantil (Masculino/Femenino)-2018
Embalse de Verducido
MULLER INFA-B K-1 1000
FERNANDEZ PITA Ada
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
600:05:33,09
+00:00:00,00
16
2018
11/08/2018
IV Competicion Liga Provincial Coruña-2018
Ames
MULLER INFA-B K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
200:07:41127
2018
01/05/2018
I Comp. Liga Provincial Coruña 2018/Rianxo
Rianxo
MULLER INFA-B K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
10:18:32,41130
2018
28/01/2018
Regata Amigable Infantis,Alevins,Benxamins Cabanas-2018
Cabanas
MULLER INFA-B K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES (GRUPO XUVENIL-M
10 (NP)0
2018
09/06/2018
Campeonato Galego Novas Promesas-Emb.Equipo-O Grove 2018
O Grove
MULLER INFA-B K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
50:17:13,68221
2018
05/08/2018
III Regata Liga Provincial Coruña-2018 Miño
Miño
MULLER INFA-B K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
300:12:16124
2018
15/04/2018
Campeonato Galego Inverno Novas Promesas-2018
Rio Lerez
MULLER INFA-B K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
100:14:27,61216
2018
21/04/2018
III Regata Liga Gal.Inf A/B (Masc/Fem)-Cto Galego K-2/C-2
As Xubias
MULLER INFA-B K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
20:15:30,12227
2018
27/05/2018
IV Reg.Liga Gal.Inf. A/B-Campeonato Galego Infantiles 3000 m
Taboada
MULLER INFA-B K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
150:18:56,12211
2018
25/08/2018
VII Reg. Liga Galega Infantiles A/B (Masculina/Femenina)-Lug
Saamasas-Lugo
MULLER INFA-B K-1 3000
FERNANDEZ PITA ADA
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
60:17:14,54220
2017
09/04/2017
I Comp. Liga Provincial Coruña 2017/ As Pontes
As Pontes
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
10:10:50,32130
2017
17/09/2017
XXII DESCENSO DO RIO SOR (Amistosa)-2017
Ribeiras do Sor-Barqueiro
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
10:10:25,9355
2017
22/01/2017
Regata Amigable Infantil/Alevin/Benxamin
Cabanas
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
30:10:24,4999
2017
30/04/2017
II Competicion Liga Provincial de A Coruña-2017
Rianxo
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
10:7:58,0130
2017
20/08/2017
IV Competicion Liga Provincial Coruña-2017
Betanzos
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
20:5:56,63127
2017
15/04/2017
II Regata Liga Galega Infantil (Masculina/Femenina)-2017
A Veiga
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
6 (NP)0
2017
27/08/2017
V Regata Liga Provincial A Coruña-2017
Boiro
MULLER ALEVIN-A K-2 1500
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
10:4:35,22130
2017
19/08/2017
III Regata Liga Provincial Coruña-2017
Miño
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
20:6:25,40127
2016
18/09/2016
XXI Descenso do Rio Sor (Regata Amistosa)-18/09/2016
Rio Sor (Ribeiras do Sor-Porto do Barqueiro)
MULLER ALEVIN K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
40:11:49,5797
2016
13/08/2016
2ª Competición Liga Provincial de A Coruña-2016
Pontedeume
MULLER ALEVIN-B K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
30:8:56,1999
2016
27/08/2016
Competición Liga Provincial Coruña 2016
Miño
MULLER ALEVIN-B K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
20:7:48,23102
2016
21/08/2016
III Regata Liga Provincial Coru?a-2016
Ames
MULLER ALEVIN-B K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
10:9:18,95105
2016
28/08/2016
6ª Regata Liga Provincial A Coruña-As Xubias 2016
As Xubias
MULLER ALEVIN-B K-1 1500
FERNANDEZ PITA ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
20:5:9,51102
2015
01/08/2015
1ª Regata Liga Provincial de A Coruña-2015
Boiro
MULLER BENJAMIN K-1 1500
FERNANDEZ PITA (AUT-2015) ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
30:10:41,1449
2015
08/08/2015
2ª Competición Liga Provincial de A Coruña-2015
Pontedeume
MULLER BENJAMIN K-1 1500
FERNANDEZ PITA (AUT-2015) ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
40:9:58,6547
2015
09/08/2015
3ª Competición Liga Provincial Coruña 2015
Miño
MULLER BENJAMIN K-1 1500
FERNANDEZ PITA (AUT-2015) ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
30:8:11,5349
2015
23/08/2015
5ª Regata Liga Provincial Coruña-2015
Ames
MULLER BENJAMIN K-1 1500
FERNANDEZ PITA (AUT-2015) ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
10:9:31,2755
2015
26/09/2015
XVI Descenso do Rio Sor (Regata Amistosa)-26/09/2015
Rio Sor (Ribeiras do Sor-Porto do Barqueiro)
MULLER BENJAMIN K-1 1500
FERNANDEZ PITA (AUT-2015) ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
1105
2015
22/08/2015
4ª Regata Liga Provincial Coruña 2015
Betanzos
MULLER BENJAMIN K-1 1500
FERNANDEZ PITA (AUT-2015) ADA
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
40:11:58,2147
Temporada Club Categoría Estamento Ámbito Tipo
2023CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESJUVENILDeportistasNacionalAnual
2023CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESJUVENILTécnicosNacionalAnual
2022CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESJUVENILDeportistasNacionalAnual
2022CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESJUVENILTécnicosNacionalAnual
2021CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESCADETE ADeportistasAutonómicoAnual
2021CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESCADETE ADeportistasNacionalAnual
2020CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESCADETE BDeportistasNacionalAnual
2019CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESINFA-ADeportistasNacionalAnual
2018CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESINFA-BDeportistasNacionalAnual
2017CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESALEVIN-ADeportistasNacionalAnual
2016CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESALEVIN-BDeportistasNacionalAnual
2015CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESBENJAMINDeportistasAutonómicoAnual
2014CLUB NAUTICO O MUIÑO DE RIBADUMIABENJAMINDeportistasAutonómicoAnual
2014CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESBENJAMINDeportistasAutonómicoAnual
Desarrollos para Internet   Prodain.com