Kobalto ERP
DOMINGUEZ LOPEZ Ines

DOMINGUEZ LOPEZ Ines

JUVENIL
Club

CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES


Edad

17 Años


Especialidad

Temporada Regata Tripulación Puesto Marca Puntos
2022
26/02/2022
Campeonato de Invierno Xunta de Galicia Vet/Sen/Jun-2022
Castrelo de Mi
MULLER JUVENIL K-1 5000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
19 OOC 0
2022
02/07/2022
LX Travesia Internacional Ria de Foz 2022
Foz
MULLER JUVENIL K-1 12000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
401:16:56,062
2022
25/06/2022
I Trofeo Concello de Outes 2022
Outes-Pontenafonso
MULLER JUVENIL K-2 10000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
(DNF)retirado0
2022
13/08/2022
XXVIII Descenso Internacional Rio Umia-Cto Galego Rios/Trav-
Ribadumia
MULLER JUVENIL K-2 10000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
ROCHE SERRANO IN?S
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
100:53:49,0140
2021
17/07/2021
IV Trofeo Internacional Entre Pontes Cidade Pontevedra 2021
Rio Lerez
MULLER CADETE K-2 8000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
200:32:12134
2021
07/08/2021
XXVII Baixada Internacional do Rio Umia
Ribadumia
MULLER CADETE K-1 10000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
1501:03:0951
2021
21/08/2021
L Descenso Internacional do Mi?o de Tui
Rio Mi?o-Tui
MULLER CADETE K-2 14000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
601:22:07122
2021
05/09/2021
III Competici?n Liga Provincial de A Coru?a-As Pontes 2021
As Pontes
MULLER CADETE K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
30:19:59,95124
2021
04/09/2021
LIV Baixada do Rio Eume 2021
Pontedeume
MULLER CADETE K-1 7000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
14 OOC 0
2021
03/04/2021
Campeonato Galego Inverno Xovenes Promesas 2021
Embalse de As Conchas-Mui
MULLER CADETE A K-1 5000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES
120:30:2,9254
2020
26/09/2020
Trofeo Internacional Entre Pontes Cidade de Pontevedra
Rio Lerez-Pontevedra
MULLER CADETE K-2 8000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
100:31:18140
2020
08/02/2020
Control 5000 metros-Regata Amigable Cabanas-08/02/2020
Esteiro do Rio Eume-Cabanas
MULLER CADETE K-1 5000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
7 (NP)0
2020
28/12/2019
V Trofeo Rias Baixas (Novas Promesas)-Embalse Verducido-28/1
Embalse de Verducido
MULLER CADETE K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
119
2020
15/08/2020
Descenso Internacional del Rio Mi?o-Tui
Tui
MULLER CADETE K-2 14000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
101:14:07140
2020
17/10/2020
26 Baixada Internacional Rio Umia-Cto Galego Rios
Ribadumia
MULLER CADETE K-2 10000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
200:50:52134
2020
18/07/2020
I Regata Liga Provincial A Coru
Mino
MULLER CADETE K-1 5000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
60:13:12,55120
2020
26/07/2020
Campeonato Galego Novas Promesas K1/C1
Taboada
MULLER CADETE B K-1 5000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
500:27:3261
2020
11/10/2020
LVIII Travesia Ria de Foz 2020
Foz
MULLER CADETE K-1 12000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
601:13:0560
2019
24/08/2019
IV Regata Liga Provincial A Coru?a 2019-As Xubias
A Coru
MULLER INFA-A K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
20:19:49,82127
2019
03/08/2019
III Regata Liga Provincial A Coru?a 2019-As Pontes
As Pontes
MULLER INFA-A K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
1260
2019
01/05/2019
I Regata Liga Provincial A Coru?a-Betanzos
Betanzos
MULLER INFA-A K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
10:10:18,97260
2019
02/03/2019
Campionato Galego Inverno Cadete/Infantil 2019
Embalse Verducido
MULLER INFA-A K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
50:16:13,48221
2019
13/07/2019
II Regata Liga Provincial A Coru?a-Pontedeume
Pontedeume
MULLER INFA-A K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
1260
2019
27/04/2019
Campeonato Galego Infantil K1/C1 3000 metros
San Ciprian
MULLER INFA-A K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
60:14:45,23220
2019
08/09/2019
VI Regata Liga Galega Infantiles 2019
Vilanova de Arousa
MULLER INFA-A K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
40:16:1,65222
2019
11/05/2019
Campeonato Galego Infantiles 3000 m-Emb.Equipo
As Xubias
MULLER INFA-A K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
40:14:35,96222
2019
28/09/2019
XXIV DESCENSO DO RIO SOR (Amistosa)-2019
Ribeiras do Sor-Barqueiro
MULLER INFA-A K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
10:9:15,29100
2019
15/06/2019
Campeonato Galego Novas Promesas Emb.Equipo Cad/Inf
O Grove
MULLER INFA-A K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
10:15:55,20230
2019
08/06/2019
Campeonato Galego Novas Promesas Cadete/Infantil K1/C1
Embalse de As Conchas-Mui
MULLER INFA-A K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
80:14:55,20218
2018
21/07/2018
Campeonato Galego Pista Infantil (Masculino/Femenino)-2018
Embalse de Verducido
MULLER INFA-B K-2 1000
FERNANDEZ PITA Ada
DOMINGUEZ LOPEZ Ines
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
600:05:15,73
+00:00:00,00
28
2018
11/08/2018
IV Competicion Liga Provincial Coruña-2018
Ames
MULLER INFA-B K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
100:07:32130
2018
07/07/2018
II Regata Liga Procincial de A Coruña 2018
Pontedeume
MULLER INFA-B K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
200:15:01127
2018
01/05/2018
I Comp. Liga Provincial Coruña 2018/Rianxo
Rianxo
MULLER INFA-B K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
30:18:54,95124
2018
28/01/2018
Regata Amigable Infantis,Alevins,Benxamins Cabanas-2018
Cabanas
MULLER INFA-B K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTES (GRUPO XUVENIL-M
5 (NP)0
2018
09/06/2018
Campeonato Galego Novas Promesas-Emb.Equipo-O Grove 2018
O Grove
MULLER INFA-B K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
50:17:13,68221
2018
05/08/2018
III Regata Liga Provincial Coruña-2018 Miño
Miño
MULLER INFA-B K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
100:11:56130
2018
21/04/2018
III Regata Liga Gal.Inf A/B (Masc/Fem)-Cto Galego K-2/C-2
As Xubias
MULLER INFA-B K-2 3000
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
20:15:30,12227
2018
21/07/2018
Campeonato Galego Pista Infantil (Masculino/Femenino)-2018
Embalse de Verducido
MULLER INFA-B K-1 1000
DOMINGUEZ LOPEZ Ines
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
100:05:15,10
+00:00:00,00
24
2018
27/05/2018
IV Reg.Liga Gal.Inf. A/B-Campeonato Galego Infantiles 3000 m
Taboada
MULLER INFA-B K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
100:18:21,40216
2018
15/04/2018
Campeonato Galego Inverno Novas Promesas-2018
Rio Lerez
MULLER INFA-B K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
110:14:44,79215
2018
25/08/2018
VII Reg. Liga Galega Infantiles A/B (Masculina/Femenina)-Lug
Saamasas-Lugo
MULLER INFA-B K-1 3000
DOMINGUEZ LOPEZ INES
GRUPO XUVENIL-MATOJOMA
40:16:50,34222
2017
09/04/2017
I Comp. Liga Provincial Coruña 2017/ As Pontes
As Pontes
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
20:11:14,17127
2017
17/09/2017
XXII DESCENSO DO RIO SOR (Amistosa)-2017
Ribeiras do Sor-Barqueiro
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
20:11:16,6852
2017
22/01/2017
Regata Amigable Infantil/Alevin/Benxamin
Cabanas
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
40:10:40,6797
2017
30/04/2017
II Competicion Liga Provincial de A Coruña-2017
Rianxo
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
30:8:37,0124
2017
19/08/2017
III Regata Liga Provincial Coruña-2017
Miño
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
30:6:31,82124
2017
20/08/2017
IV Competicion Liga Provincial Coruña-2017
Betanzos
MULLER ALEVIN-A K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
40:6:11,30122
2017
27/08/2017
V Regata Liga Provincial A Coruña-2017
Boiro
MULLER ALEVIN-A K-2 1500
FERNANDEZ PITA ADA
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
10:4:35,22130
2016
31/07/2016
1ª Regata Liga Provincial de A Coruña-2016
Naron
MULLER ALEVIN-B K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
20:8:15,29102
2016
13/08/2016
2ª Competición Liga Provincial de A Coruña-2016
Pontedeume
MULLER ALEVIN-B K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
70:9:41,3094
2016
18/09/2016
XXI Descenso do Rio Sor (Regata Amistosa)-18/09/2016
Rio Sor (Ribeiras do Sor-Porto do Barqueiro)
MULLER ALEVIN K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
50:12:45,796
2016
27/08/2016
Competición Liga Provincial Coruña 2016
Miño
MULLER ALEVIN-B K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
30:8:2,7099
2016
21/08/2016
III Regata Liga Provincial Coru?a-2016
Ames
MULLER ALEVIN-B K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
40:9:48,6197
2016
28/08/2016
6ª Regata Liga Provincial A Coruña-As Xubias 2016
As Xubias
MULLER ALEVIN-B K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
60:5:35,7795
2015
01/08/2015
1ª Regata Liga Provincial de A Coruña-2015
Boiro
MULLER BENJAMIN K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
100:13:30,7541
2015
09/08/2015
3ª Competición Liga Provincial Coruña 2015
Miño
MULLER BENJAMIN K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
210:15:22,1630
2015
26/09/2015
XVI Descenso do Rio Sor (Regata Amistosa)-26/09/2015
Rio Sor (Ribeiras do Sor-Porto do Barqueiro)
MULLER BENJAMIN K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
2102
2015
23/08/2015
5ª Regata Liga Provincial Coruña-2015
Ames
MULLER BENJAMIN K-1 1500
DOMINGUEZ LOPEZ INES
CLUB PIRAGÜISMO GRUPO XUVENIL AS PONTES
150:11:26,3636
Temporada Club Categoría Estamento Ámbito Tipo
2023CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESJUVENILDeportistasNacionalAnual
2022CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESJUVENILDeportistasNacionalAnual
2021CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESCADETE ADeportistasAutonómicoAnual
2021CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESCADETE ADeportistasNacionalAnual
2020CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESCADETE BDeportistasNacionalAnual
2019CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESINFA-ADeportistasNacionalAnual
2018CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESINFA-BDeportistasNacionalAnual
2017CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESALEVIN-ADeportistasNacionalAnual
2016CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESALEVIN-BDeportistasNacionalAnual
2015CLUB GRUPO XUVENIL PIRAGUISMO AS PONTESBENJAMINDeportistasAutonómicoAnual
Desarrollos para Internet   Prodain.com